מעבדת מחשבים למחשבים, ניידים ומאק בפתח תקווה | תיקון מחשבים אפל במרכז | תמיכה ותחזוקה רשתות ומחשבים

החברה שלנו

חברת WebDot Digital נוסדה בשנת 2008 ובמהלך קיומה הצליחה להגיע למצב שהיא מחזיקה עמדה חזקה בשוק של פתרונות דיגיטליים לבית ולמשרד.
חברתנו מתמחה בפתרונות דיגיטליים ופתרונות מחשוב כוללנים, עבור ללקוחות פרטיים ועסקיים.

כיום, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי מחשוב לכל סוגי המחשבים PC ו-MAC כולל פתרונות דיגיטלים לעסקים ולבית.

אנו מציעים גם מגוון רחב של מוצרים ושירותים על מנת ליצור תשתית IT יעילה, מודרנית ואמינה - למשרד ולבית דיגיטלי חדשני לכל בית ישראלי.

 

 

שירותי מעבדה ותחזוקה | שירותי מחשוב

אנו מתמחים במתן שירותי מחשוב IT, שירותי תחזוקה וסיסטם, מכירת תוכנה וחומרה, הקמת וניהול תקשורת מחשבים, גיבוי מרוחק, פתרונות אבטחת מידע, מחשוב ופתרונות ענן והטמעת לקוחות עסקיים ופרטים. אנו מציעים את שירותינו במסגרת הסכמי שירות תקופתיים, בנק שעות , פרויקט ספציפי או על פי קריאה והכל בהתאם לצרכי הלקוח.

צוות המחשוב שלנו יודעים למנוע אסונות ולטפל בבעיות, והם יספקו לכם טיפול מקצועי ומהיר, תוך כדי התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שיוגדרו על ידכם.

אנשים שלנו משתדלים לספק לכם את הפתרונים המחשוביים הטובים ביותר ושירות המיטבי כי פתרון מחשוב מקצועי מתחיל עם שירותי מחשבום איי-טי סמארת!

 

פתרונות כוללנים עבור הבית הדיגיטלי | מוצרים IT360

חברתנו זכתה לפופולריות רבה בקרב משתמשים ביתיים וחובבי מחשקי מחשב (גיימרים). לחברה יש היום מוצרים בהיקף מלא בכדי ליצור בית דיגיטלי דיגיטלי נוח למשתמש, מודרני ואמין. כל המוצרים המיועדים ללקוחות בקרב קבוצה זו, כלומר: מחשבים ביתיים ומחשבים המיועדים למשחקים, מערכות 3D, מרכזי מדיה, ופתרונות אינטראקטיביים ל-IPTV יחד עם שירותי KartinaTV (טלויזיה דרך אינטרנט – שירות רק ללקוחות מהמגזר הרוסי בישראל), מספקים איכות, טכנולוגיות ושירותים מודרנים לכל מי שקנה אותם וכרגע נהנה מהשימוש בהם.

חברת WebDot Digital מאז שנת 2012 משתפת פעולה עם חברת טלוויזיה דרך האינטרנט שנקראת KartinaTV (שירות רק למגזר הרוסי בישראל), שהיא בעצם הספקית הגדולה ביותר של תוכן טלוויזיוני בשפה הרוסית מחוץ לרוסיה וחבר העמים: בגרמניה, ארה"ב, ישראל, אנגליה ומדינות אחרות.
חברתנו קיבלה סטטוס של "שותף זהב" של שירות KartinaTV במדינת ישראל.

בנוסף, מאז סוף אוקטובר, התחלנו לשתף פעולה עם חברות בזק ובזק בינלאומי (014) על מנת להציע ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים, החל מטלוויזיה, תשתית, אינטרנט מהיר וקו טלפון.

 

שיתוף פעולה הנ"ל הוביל להקמתה של חבילה מקיפה Trio.RU, הכוללת בתוכה: 

  • טלוויזיה אינטראקטיבית מתקדמת בשפה הרוסית KartinaTV עם טכנולוגייה HD – IPTV
  • תשתית האינטרנט של בזק עם טכנולוגיית Power NGN
  • ספק שירותי אינטרנט מהיר של בזק הבינלאומי (014) עם טכנולוגייה PRIVET NGN
  • קו הטלפון של בזק

 

 

שירותי אינטרנט וטלפון | תשתיות ותקשורת

חברה WebDot Digital מספקת היום מגוון רחב של חבילות משולבות ללקוחותינו הכוללות קו טלפון ביתי של Bezqe, אינטרנט מהיר עם טכנולוגיה מתקדמת Power NGN ושירותים מתקדמים של תקשורת.

 

פתרונות גלישה איכותית | שירותי תקשורת

חברה ווב דוט דיגיטל ובזק מזמינים אתכם ליהנות מגלישה אלחוטית ואיכותית עם מוצרים משלימים מתקדמים לרשת האלחוטית שלנו: רפיטר, Home Plug, מתאמי HD יאפשרו לכם גלישה איכותית מכל נקודה בבית.

 

כל הפתרונות דיגיטליים תחת קורת גג אחת

חברת WebDot Digital מקלה על לקוחותיה לא רק את הבחירה של ציוד דיגיטלי ומחשבים לבית, אלא גם מסייעת לרכוש את הפתרונות המיטביים לבית הדיגיטלי, כגון: תשתית, אינטרנט מהיר, רשת ביתית קווית או אלחוטית מקומית, קו טלפון ביתי , טלוויזית IPTV האינטראקטיבית ועוד…

יחד עם זאת, לחברה WebDot Digital קיימים כמעט את כל הפתרונות המשולבים המודרניים למפנאי בצורה של מרכזי מדיה מסוגננים מנגני המדיה, מערכות 3D למשחקים וקולנוע, מחשבים  חזקים אבל שקטים, כולל טלוויזיה המודרנית אינטראקטיבית באינטרנט IPTV) – KartinaTV) ,ועד לתשתיות ,תקשורת וחיבור לאינטרנט.

 

טופס יצירת קשר

 

Captcha:
7 + 9 =