מעבדה מחשבים: תיקון מחשבים ניידים, תחנות עבודה ומחשבי אפל ומק

החברה שלנו

חברת WebDot Digital נוסדה בשנת 2010 ובמהלך קיומה הצליחה להגיע למצב שהיא מחזיקה עמדה חזקה בשוק של שירותי תיקון למחשבי PC ו-APPLE ושירותי מיחשוב לבית ולעסק.
חברתנו מתמחה שירותי מעבדה למחשבים נייחים, מחשבים ניידים וטאבלטים, שירותי IT ובפתרונות דיגיטליים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

כיום, אנו מציעים ללקוחותינו שירותי מעבדה לכל סוגי המחשבים PC ו-MAC כולל שירותי תחזוקה ותמיכה לעסקים וללקוחת פרטיים.

אנו מציעים גם מגוון רחב של מוצרים ושירותים על מנת ליצור תשתית IT יעילה, מודרנית ואמינה - למשרד ולבית דיגיטלי חדשני לכל בית ישראלי.

 

 

שירותי מעבדה ותחזוקה | שירותי מחשוב

אנו מתמחים במתן שירותי מעבדה למחשבי PC ו-APPLE ושירותי מחשוב IT, שירותי תחזוקה וסיסטם, מכירת תוכנה וחומרה, הקמת וניהול תקשורת מחשבים, גיבוי מרוחק, פתרונות אבטחת מידע, מחשוב ופתרונות ענן והטמעת לקוחות עסקיים ופרטים. אנו מציעים את שירותינו במסגרת הסכמי שירות תקופתיים, בנק שעות , פרויקט ספציפי או על פי קריאה והכל בהתאם לצרכי הלקוח.

צוות המחשוב שלנו יודעים למנוע אסונות ולטפל בבעיות, והם יספקו לכם טיפול מקצועי ומהיר, תוך כדי התאמה מלאה לצרכים הספציפיים שיוגדרו על ידכם.

אנשים שלנו משתדלים לספק לכם את הפתרונים המחשוביים הטובים ביותר ושירות המיטבי כי פתרון מחשוב מקצועי מתחיל עם שירותי מחשבום איי-טי סמארת!

 

fb-header_computer_repair_pc_mac-new-2015

 

פתרונות מתקדמים עבור הבית הדיגיטלי | מוצרים IT360

חברתנו זכתה לפופולריות רבה בקרב משתמשים ביתיים וחובבי מחשקי מחשב (גיימרים). לחברה יש היום מוצרים בהיקף מלא בכדי ליצור בית דיגיטלי נוח למשתמש, מודרני ואמין. כל המוצרים המיועדים ללקוחות בקרב קבוצה זו, כלומר: מחשבים ביתיים ומחשבים המיועדים למשחקים, מערכות 3D, מרכזי מדיה ועוד… כל המוצרים שלנו מספקים איכות, טכנולוגיות ושירותים מודרנים לכל מי שקנה אותם וכרגע נהנה מהשימוש בהם.

בנוסף, התחלנו לשתף פעולה עם חברות בזק ובזק בינלאומי (014) על מנת להציע ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים, החל מתשתיות, אינטרנט מהיר וקו טלפון.

  • תשתית האינטרנט של בזק עם טכנולוגיית Power NGN
  • ספק שירותי אינטרנט מהיר של בזק הבינלאומי (014) עם טכנולוגייה PRIVET NGN
  • קו הטלפון של בזק

 

שירותי אינטרנט וטלפון | תשתיות ותקשורת

חברה WebDot Digital מספקת היום מגוון רחב של חבילות משולבות ללקוחותינו הכוללות קו טלפון ביתי של Bezqe, אינטרנט מהיר עם טכנולוגיה מתקדמת Power NGN ושירותים מתקדמים של תקשורת.

 

פתרונות גלישה איכותית | שירותי תקשורת

חברה ווב דוט דיגיטל ובזק מזמינים אתכם ליהנות מגלישה אלחוטית ואיכותית עם מוצרים משלימים מתקדמים לרשת האלחוטית שלנו: רפיטר, Home Plug, מתאמי HD יאפשרו לכם גלישה איכותית מכל נקודה בבית.

 

כל הפתרונות דיגיטליים תחת קורת גג אחת

חברת WebDot Digital מקלה על לקוחותיה לא רק את הבחירה של ציוד דיגיטלי ומחשבים לבית, אלא גם מסייעת לרכוש את הפתרונות המיטביים לבית הדיגיטלי, כגון: תשתית, אינטרנט מהיר, רשת ביתית קווית או אלחוטית מקומית, קו טלפון ביתי , ועוד…

יחד עם זאת, לחברה WebDot Digital קיימים כמעט את כל הפתרונות המשולבים המודרניים למפנאי בצורה של מרכזי מדיה מסוגננים מנגני המדיה, מערכות 3D למשחקים ולקולנוע, מחשבים חזקים אבל שקטים וגם פתרונות תקשורת ואינטרנט.

 

טופס יצירת קשר

 

Captcha:
9 + 11 =